ללמוד מניסיונם של עסקים שהצליחו

עסקים מצליחים

הרבה מאד עסקים מצליחים וידועים התמודדו עם משברים ואתגרים במהלך חייהם, וניתן ללמוד הרבה מניסיונם כדי להתאים פתרונות "יצירתיים" לעסקים שלנו. המאמר מתייחס כדוגמה למקדולנדס , ואתגרים שעברה עד שהתבססה והפכה לאחד מהמותגים הידועים כיום בעולם.

בחירת יועץ עסקי המתאים עבורך

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי הוא תחום רחב מאד, וקיימים יועצים עסקיים בעלי רקע, ניסיון והתמחויות מגוונות. קיימת חשיבות מרובה לתהליך של התאמת יועץ עסקי המתאים לצרכים האישיים שלך או של העסק. במאמר קיימת התייחסות לאופי השירותים שמעניק היועץ העסקי והתהליך הנכון לבחירתו והתאמתו למשימה.

הכנת תוכנית עסקית

תוכנית עסקית

המאמר מתייחס לחשיבות של הכנת תוכנית עסקית תמציתית ואלמנטים החשובים שצרכים להופיע בה. תוכנית עסקית היא תהליך מובנה לניתוח נכון של פעילות עסק , יעדים וכדאיות כלכלית. כמו כן, קיימת חשיבות מרובה לתמצית המנהלים שמופיעה  בתוכנית העסקית שלעיתים קרובות משמשת כמצג עסקי-שיווקי בפני עצמו.

שיווק דיגיטלי לעסקים

שיווק דיגיטלי

המאמר מתייחס לחשיבות של השיווק הדיגיטלי לעסקים במגוון תחומים ושווקים. האסטרטגיה העסקית-שיווקית של עסק חייבת לכלול כיום התייחסות מלאה לערוצים של המדיה הדיגיטלית. אתר אינטרנט לעסק הוא למעשה סוג של "בית דיגיטלי" שאליו אמורים ל"הגיע" הלקוחות. הקמת אתר אינטרנט איננה משימה חד פעמית. חשוב להמשיך לעדכן אותו בתוכן איכותי כדי להעשיר את חווית המשתמש. במקביל , קיימים כלים שיווקיים כגון גוגל אדס, המאפשרים למשוך לקוחות פוטנציאליים חדשים להגיע לאתר העסק שלכם

גיוס השקעה לסטארט-אפ

גיוס השקעה לסטארט-אפ

גיוס השקעה לסטארט אפ הוא התהליך המרכזי במסחור מיזם חדש. המאמר מתייחס לתהליך גיוס ההשקעה, האתגרים העומדים בפני היזם ולכך שמדובר בתהליך מתמשך שדורש היערכות עסקית ונפשית לכך. בנוסף, קיימת חשיבות לניהול נכון של מערכת היחסים בין היזם למשקיעים , גם לאחר הגיוס, מאחר והם אמורים ללוות את המיזם בגיוסים נוספים בעתיד.

תהליך להקמת עסק.

תהליך להקמת עסק חדש, שלבים וטיפים עסקיים. הסרטון מפרט את השלבים הנכונים בהקמת עסק חדש ואת חשיבות התכנון והכנת התכנית העסקית לעסק.

תהליך בחירת יועצים עסקיים.

מאחר וקיימים יועצים עסקיים עם ניסיון, רקע והתמחויות שונות, חשוב לזהות נכון את סוג הבעיה או האתגר של העסק ולקיים תהליך מסודר של איתור יועצים. הסרטון מתאר בקצרה את התהליך הנכון לבחירת יועץ עסקי מתאים עבורך