מי אנחנו?

לבנטל יועצים עסקיים הנו משרד בוטיק שפעילותו מנוהלת על ידי אבי לבנטל, יזם עסקי וטכנולוגי , בעל ניסיון של 30 שנה בתחום.

עיקר ההתמחות שלנו הוא בייעוץ בליווי עסקי של יזמים עסקיים ועסקים קטנים במגוון תחומים.  אנחנו אוהבים לעבוד עם אנשים, ומאמינים כי עסקים קטנים הם הצורך הקיומי של של המדינה שלנו. 

נעים להכיר

במהלך ה-30 הייתי מעורב כיזם עסקי וטכנולוגי במגוון רחב של מיזמים עסקיים וטכנולוגיים, במסגרת עצמאית , שותפות ויועץ חיצוני למגוון עסקים קטנים ומיזמים.

הנני בוגר תואר ראשון ושני במנהל עסקים בהתמחות בשיווק וחדשנות.

בתחום היזמות הטכנולוגית, הייתי מעורב בהקמתן של מספר חברות הזנק, בארץ ובחו"ל, שהבולטת מתוכן הנה חברת קארנסי , אשר גייסה כ-20 מליון דולר מקרנות הון בחו"ל .

בעבר שימשתי ככלכלן במנהלת החממות הטכנולוגיות, רשות החדשנות והנני בקיע בתחום גיוס מענקי פיתוח למיזמים חדשים.

בכל פעילות עסקית שבה אני מעורב, הנני משתדל  ליישם עקרונות של חשיבה יצירתית ,עסקית וטכנולוגית כדי להעניק לעסק יתרון יחסי ,לעמוד ביעדים עסקיים ולפתור בעיות עסקיות שוטפות.

אבי הוא הבעלים של בימקס-פורטל היועצים והמאמנים הגדול בישראל ובית תוכנה בתחום המדיה הדיגיטלית.

אבי לבנטל

שאלות?

לבנטל יועצים עסקיים הוא משרד בוטיק שמתמחה בעסקים קטנים וביזמות. אנחנו צוות קטן של אנשים מנוסים מאד שכולם היו מעורבים באופן אישי בהקמה ובניהול של עסקים וייזמויות שונות. אנחנו במקור לא באים מעולם הייעוץ הקלאסי, אלא מתוך עשייה וייזמות עסקית.ולכן, מעבר לנסיון הרב ובידע שצברו, אנחנו מבינים את האתגרים ואת האנשים העומדים מאחוריי העסקים.

עלות ייעוץ עסקי נעה בין 250 ש ל500 ש, תלוי באופי הייעוץ ונפח שעות הייעוץ הנדרשות לפרוייקט. כאשר מדובר בפרוייקטים של הבראת עסקים במצוקה או במשבר כלכלי, אנו נלך לקראת בעל העסק ונפחית משמעותית את עלות שעת הייעוץ בתהליך ההבראה תוך הסכמה כי לאחר עמידת העסק ביעדים , יעלה סכום הייעוץ בהתאמה. כאשר מדובר בפרויקטים מוגדרים כגון, הכנת תכנית עסקית או כלכלית, יקבע ויוסכם גובה התשלום , בהתאם לפרויקט הספציפי.